Дерев'яні вироби

Дерев'яні вироби

Товарів у наявності: 15

Будь-який виріб, на яке витрачено час і праця, це вже ручна робота.


Інтер'єрні слова ручної роботи. Ручна робота. Дерев'яні літери для дитячої кімнати, букви з дерева, букви декоративні, дерев'яні об'ємні пазли з дерева.


Виготовлення фірмових логотипів за вашим макетом. Для точного прорахунку необхідно вислати нам на пошту векторний формат логотипу (брендбук).


Декоративний виріб стане відмінною прикрасою для Вашого весілля або відмінним елементом фотосесії.


Виготовляємо декоративні об'ємні букви, кубики, слова для весілля, фотосесії, дня Народження, ювілею, свята або елемента декору за Вашим індивідуальним замовленням.
Декоративний виріб можете купити в нашому магазині HOME (Дім), Family (Сім'я), Love (Любов), Baby (Малюк), Wedding (Весілля), Нарру (Щастя), Welcome, імена та багато іншого. Дерев'яні об'ємні цифри.


Дерев'яний об'ємний російський Алфавіт і Алфавіт Англійська у вигляді дерев'яних букв стане відмінним помічником для Вашої дитини.Дерев'яний Будиночок Алфавіт корисний інтер'єрний предмет.


Замовте напис З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ з дерева, Ваше прізвище, ім'я Ваших дітей, дівчини або молодої людини, чоловіка або дружини, тата чи мами, дідуся чи бабусі, визнання в любові. Такий подарунок, довгі роки буде нагадувати про вас!


Метрика для новонародженого з дерева. Вартість вказана без фарбування, розраховується індивідуально, при замовленні вкажіть в коментарі особисті параметри (ім'я, зріст, вага, дата народження, час народження) і бажаний колір фарбування якщо потрібно.

Скільки часу потрібно чекати замовлення? Терміни залежать складності замовлення і нашої завантаженості. В середньому ж виготовлення та фарбування займає близько тижня. За умови, що ми не зайняті в даний момент іншими замовленнями. Зверніть увагу, що до замовлення приступаємо тільки після отримання передоплати.


Ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви надішлете нам фотографії виконаного виробу в новому житті.

Відображено 1 - 15 з 15 товарів