Пластикові Бейджики зі змінним віконцем ЗОЛОТО Збільшити
Пластикові Бейджики зі змінним віконцем ЗОЛОТО Пластикові Бейджики зі змінним віконцем ЗОЛОТО Пластикові Бейджики зі змінним віконцем ЗОЛОТО Пластикові Бейджики зі змінним віконцем ЗОЛОТО Пластикові Бейджики зі змінним віконцем ЗОЛОТО
Пластикові Бейджики зі змінним віконцем ЗОЛОТО

Пластикові Бейджики зі змінним віконцем ЗОЛОТО

2104

Новий

140,00 ₴

Швидке замовлення

Доставка:

  • delivery iconНова Пошта (доставка оплачується окремо)
  • delivery iconКур'єром по Миколаїву - вартість доставки 50 грн.

Способи оплати:

  • payment iconПри отриманні
  • payment iconНа картку ПриватБанк
  • payment iconНа карту Монобанк

Пластикові Бейджики зі змінним віконцем.

В асортименті срібло/золото/білий.

Кріплення ― шпилька входить в комплект.

Кріплення магніт додатково 30 грн./1шт., на магніти дивіться ЗНИЖКИ!!!

Пластиковые бейджи с сменным именем удобны для идентификации персонала общепита , не секрет – это место подработки учащихся на летние каникулы или во время учебы – избежать текучести кадров не удается.Бейджи со сменным именем наиболее оптимально для данного решения вопроса . Смена имени происходит за считанные минуты – достаточно распечатать имя на лазерном принтере и вставить в сменное окно . Крепление бейджа с помощью магнитной клипсы или магнитного держателя с пластиковой обратной частью.

Бейджики виготовлення.Виробництво і виготовлення бейджів металевих і пластикових для персоналу, виготовлення бейджів з віконцем або вікном, бейджі з логотипом.

Бейджики міцний, красивий, надійний, швидко зі змінним ім'ям від 10 штук, магнітне кріплення, магнітна кліпса, металеві бейджики. Одна з наших сфер діяльності це виготовлення бейджів, виготовлення бейджів з віконцем, бейджики з віконцем, бейджі магнітні, бейдж з вікном, бейджик з вікном, бейджики з вікном, бейджик вікно, магнітний бейдж, магнітний бейджик, бейджики Київ, бейджики магнітні бейджики, бейдж пластикова карта, Бейдж пластикова карта зі змінним ім'ям, металеві бейджі зі зміною інформацією, бейджики з віконцем, бейджики купити, бейджики оформлення, бейджики виготовлення, бейджі, бейджі купити, бейджі з логотипом, пластикові бейджі, бейджі з вікном, пластикові бейджики з віконцем, бейджик зразок, бейджі з лазерним гравіруванням, пластикові бейджі з гравирокой.

Додатково ви можете замовити об'ємну наклейку зі смоли з повнокольоровим логотипом, шечать на прозорій плівці.

Бейджик – слово відоме всім, воно походить від англійського слова badge і позначає, дослівно, "піктограма". Тобто з самого слово зрозуміло, що воно являє того, хто його носить. В нашому розуміння бейдж – це якась табличка з ім'ям людини, для зручності звертання до нього або контролю.

 

Ширина, мм 40
Довжина, мм 68
Товщина, мм 2
Форма Прямоугольная
Матеріал основи Пластик

Ще немає відгуків.

Написать отзыв

Пластикові Бейджики зі змінним віконцем ЗОЛОТО

Пластикові Бейджики зі змінним віконцем ЗОЛОТО