Виготовлення меню для ресторанів Збільшити
Виготовлення меню для ресторанів Виготовлення меню для ресторанів Виготовлення меню для ресторанів Виготовлення меню для ресторанів Виготовлення меню для ресторанів Виготовлення меню для ресторанів Виготовлення меню для ресторанів Виготовлення меню для ресторанів
Виготовлення меню для ресторанів

Виготовлення меню для ресторанів

2142

Новий

0,65 ₴

Найменша кількість товару для замовлення - 1000

Швидке замовлення

Доставка:

  • delivery iconНова Пошта (доставка оплачується окремо)
  • delivery iconКур'єром по Миколаїву - вартість доставки 50 грн.

Способи оплати:

  • payment iconПри отриманні
  • payment iconНа картку ПриватБанк
  • payment iconНа карту Монобанк

Створення меню для кафе і ресторанів.

Ціна від 200грн./1 сторона А4. Більш детальну інформацію можна дізнатися за тел. 050-635-8747

*Друк меню вважається індивідуально, залежить від зборки, ламінування, біговки, порізки, тиснення тощо

ШАБЛОНИ МЕНЮ http://www.iguana.net.ua/design-menu
 
Дизайн меню - одна з складових іміджу ресторану, бару чи кафе, з нього починається спілкування з клієнтом. Від того, наскільки продуманим виявиться дизайн меню, чи буде він відповідати загальному стилю кафе, бару чи ресторану, багато в чому залежить сприйняття загальної атмосфери. Розробляючи дизайн меню, ми передусім враховуємо інтер'єрні особливості, тематичну спрямованість закладу та його ціновий рівень.

Залежно від особливостей ресторану, бару чи кафе, акцент в меню зміщується на різні групи страв та напоїв. Складаються винні карти, карти безалкогольних напоїв, кави, чаю, десертів, гарячих або національних страв.

ДИЗАЙН МЕНЮ

Дизайн меню і виготовлення меню - види діяльності нашої дизайн-студії.

Дизайн меню ресторану передбачає облік фірмового стилю, напряму ресторану, специфіки інтер'єру, кухні. Наші дизайнери запропонують вам варіанти, найбільш підходять під стиль вашого закладу. Пластикове меню, яскраве і незвичайне, підвищить інтерес відвідувачів.
Меню ресторану, бару, кафе містить ілюстрації або краще фотографії пропонованих страв, їх склад, вага. Правильне оформлення меню сприяє зростанню кількості замовлень та формування групи постійних відвідувачів (звичайно за умови, що страви також смачні як виглядають на меню).

Ціни на дизайн меню
Ціна залежить від складності роботи.

Типові роботи по дизайну меню:

а) Підбір паперу, щільності і фактури, вибір обкладинки.
б) Створення ілюстрації або фотографії. Фотозйомка страв.
в) Підбір фірмових шрифтів
г) Верстка тексту та графічних елементів, підготовка до друку.

Для того, щоб зробити гарний дизайн меню недостатньо бути просто дизайнером. Необхідно розбиратися в особливостях ресторанної культури. За останні роки роботи з ресторанами ми придбали неоціненний досвід в цій сфері і розібралися в тонкощах ресторанного бізнесу, поринули в його атмосферу, перш за все завдяки вам, що без перебільшення дозволило нам стати на сходинку вище своїх конкурентів. А у вас з'явилася чудова можливість скористатися цією перевагою.
Будемо раді допомогти вам!

Дизайн меню Украина, дизайн меню Одесса, дизайн меню Днепропетровск, дизайн меню Киев, дизайн меню Николаев, дизайн меню Запорожье, дизайн меню Харьков, дизайн меню Львов, дизайн меню Первоймайск, дизайн меню Новая Одесса

Ширина, мм 420
Висота, мм 297

Ще немає відгуків.

Написать отзыв

Виготовлення меню для ресторанів

Виготовлення меню для ресторанів