Друк на прозорій самоклеючій плівці а4 Збільшити
Друк на прозорій самоклеючій плівці а4 Друк на прозорій самоклеючій плівці а4 Друк на прозорій самоклеючій плівці а4 Друк на прозорій самоклеючій плівці а4 Друк на прозорій самоклеючій плівці а4 Друк на прозорій самоклеючій плівці а4
Друк на прозорій самоклеючій плівці а4

Друк на прозорій самоклеючій плівці а4

Iguana

2189

Новий

60,00 ₴

Швидке замовлення

Доставка:

  • delivery iconНова Пошта (доставка оплачується окремо)
  • delivery iconКур'єром по Миколаїву - вартість доставки 50 грн.

Способи оплати:

  • payment iconПри отриманні
  • payment iconНа картку ПриватБанк
  • payment iconНа карту Монобанк

Оперативна цифрова повнокольорова одностороння (4+0) друк на прозорій самоклеючій плівці а4.
Самоклеєнням є спеціальний папір з клейкою основою. Є можливість порізки прямого реза для вибірки наклейок. Наклейку можна нанести на будь-яку поверхню і продукцію в різних областях реклами. Наклейки з інформаційним текстом можуть використовуватися для поштових конвертів, для систематизації документів, для оформлення упаковок продуктів, наклейки з логотипом на пакети, блокноти, візитки, книги, стікерів, наклейка візитка, ціни в меню, на товар в супермаркеті. Друк на аркушах а4, а3, спеціальні стандартні готові розміри.

Для використання ми враховуємо (приміщення, відкрите повітря), кратність (одноразові, багаторазові), необхідність руйнування матеріалу при спробі відклеювання, інші особливості експлуатації. Для цього ми пропонуємо повнокольоровий друк на прозорій білій плівці, оракалі з фігурною по контуру порізкою. Це може бути коло, овал, квадрат, будь-яка форма. Єдиний момент, підготовка до друку фігурної порізки потребує доопрацювання.

Можемо Вам запропонувати друк повнокольорових об'ємних наклейок з лінзою на прозорому, білому оракалі. Форма наклейки може бути фігурної. Мінімальний тираж від А4 формату. Термін виготовлення такої наклейки близько 7 робочих днів. Технічний момент, як тільки смола на наклейці застигне і буде липнути до рук.

Кольоровий цифровий друк на самоклейці дає в результаті дуже яскравий, чіткий малюнок, в якому передаються найтонші відтінки барв.

Країна-виробник Украина

Ще немає відгуків.

Написать отзыв

Друк на прозорій самоклеючій плівці а4

Друк на прозорій самоклеючій плівці а4